شرکت مهندسی سوله سازی باختر

منوی اصلی
جستجو


بخش تولید و معرفی ماشین آلات

۱ – سالن برشکاری که متشکل از :
۱ – ۱ – دستگاه برش پلاسما
برش پلاسما پروسه ای است که در آن فولاد یا سایر فلزات در قطرهای مختلف بوسیله یک مشعل ( TORCH ) برش داده می شود . مزایای برش پلاسما نسبت به برش فلز با فلز عبارتند از : ۱- تراشه فلزی ایجاد نمی گردد ، ۲- دقیق برش می دهد ، ۳- لبه برش آن نسبت به برش هواگاز صاف تر می باشد .
۲ – ۱ – گیوتین های ۲۵ میل با عرض های ۲۰۰ و ۶۰۰ سانتی متری
این شرکت دارای یک گیوتین ۶ متری و ۲ عدد گیوتین ۲ متری می باشد . گیوتین ۶ متری قابلیت برش ورقهایی به ضخامت ۲۰ میل را دارا می باشد و ورقها را طبق نقشه های کارگاهی به صورت ورق های ۶ متری با عرض های متفاوت برش می زند ، گیوتین ۲ متری ورق هایی تا ضخامت ۲۰ میل را برش می زند و برای خرد کردن قطعات کوچکتر ، از این دستگاه استفاده می شود .
۳ – ۱ – دستگاه CNC هوابرش
این دستگاه دارای قابلیت ها ، تجهیزات و مشخصات زیر می باشد :
برش ورق هایی با ضخامت تا ۲۰۰ میلیمتر ، دقت برش در حد ۰٫۵ میلیمتر ، ترچ آمریکایی ا کیفیت بسیار بالا ، نرم افزار تحت ویندوز و توانایی استفاده از فایل های با فرمت DXF و DWG ، سیستم کنترل ارتفاع ترچ ، امکان تغییر سرعت حرکت و برش با استفاده از نرم افزار ، مجهز به میکروسوویچ های کنترل محدوده میز کار ، امکان انتخاب نقطع شروع برش از میان موارد پیشنهادی توسط نرم افزار
۴ – ۱ – دستگاه برش ریلی اتوماتیک برش ( NC )
این دستگاه جهت برش ورقهایی با ضخامت ۲۰ میل به بالا می باشد که به صورت برش با هواگاز عمل می نماید .
۵ – ۱ – دستگاه برش نبشی و ناودانی
۶ – ۱ – دستگاه برش و خم میلگرد
۲ – سالن تراشکاری که متشکل از :
۱ – ۲ – ماشین تراش با قطر کارگیر و طول زیاد : این نوع ماشین برای تراش کارهایی که قطر آنها بزرگ و نیز دارای طول زیاد هستند مورد استفاده قرار می گیرند زیرا که میز آن بزرگ و ارتفاع محور اصلی ماشین تا روی ریل نسبتا زیاد است .
۲ – ۲ – ماشین های تراش ابزار سازی : این ماشین برای تراش قطعات کوچک و کوتاه که دارای قطر کم هستند .
۳ – ۲ – دستگاه دریل رادیال اتوماتیک : قطعات اصلی دستکاه از فولاد سختکاری شده با مقاومت بالا ساخنه شده اند که طول عمر دستگاه را تضمین می کند . تعداد دستگاه موجود ۳ عدد می باشد که برای سوراخ کاری قطعات با دقت بالا از آن استفاده می شود .
۴ – ۲ – رولینگ یا رزوه زنی
۳ – سالن های تولید
۱ – ۳ – سالن شماره یک : این سالن با مساحتی بالغ بر ۱۸۰۰ متر مربع و دارا بودن ۴ جرثقیل سقفی از مهمترین سالن های شرکت باختر می باشد .
۲ – ۳ – سالن شماره دو : این سالن با مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰ مترمربع و دارا بودن ۵ جرثقیل سقفی مکمل سالن شماره یک تولید می باشد .
۳ – ۳ – سالن شماره سه : این سالن با مساحتی بالغ بر ۵۰۰ متر مربع و دارای ۲ جرثقیل سقفی می باشد .
این سه سالن متشکل از دستگاه های شابلن هیدرولیکی ، دستگاه زیر پودری تراک دستی ، دستگاه زیر پودری دروازه ای ، جوش co2 ، دستگاه رول باز کن .
۴ – ۳ – سالن سند بلاست و نقاشی
از جمله مواردی که شرکت سوله باختر را نسبت به مابقی شرکت ها با توجه به موقعیت و شرایط خاص متمایز می کند توانایی سند بلاست و نقاشی محصولات تولیدی در محل ساخت بابهترین کیفیت مطلوب می باشد . سند بلاست فرآیند سیلیسی پاشی ، پرتاب ماسه و شن با فشار بسیار زیاد هوا است .

پیگیری پروژه
نظرسنجی

خدمات شرکت سوله باختر قم را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

آمار بازدیدکنندگان

  • بازدید امروز: 0
  • کل بازدیدها: 35289
  • کل بازدیدکننده‌گان: 6556